Dažniausiai užduodami klausimai

Pragma 3.2

Taip. Mūsų klientai turi galimybę prisijungti prie apskaitos programos ir patys vesti dalį duomenų.

Tai mikro ir mažos įmonės. MB AS sprendimai paslaugomis naudojasi jau daugiau nei 50 Lietuvos įmonių, nepriklausomai nuo:
● Juridinio statuso (UAB, MB, IVP ir kt.);
● Veiklos srities (paslaugas teikiančios įmonės, prekes parduodančios įmonės, statybų įmonės, gamybos įmonės, maitinimo įstaigos ir kt.);
● Darbuotojų skaičiaus ir darbo laiko apskaitos;
● Miesto.

Mėnesinės apskaitos paslaugos suteikia daug daugiau vertės nei vienakartinė metinio deklaravimo paslauga. Jei buhalteris mato jūsų skaičius tik kartą per metus, dažniausia jau būna per vėlu pateikti pasiūlymą, kuris būtų padėjęs tuos metus padaryti pelningesnius – ir tikrai per vėlu sumažinti savo mokesčių prievolę už metus, kurie jau baigėsi. Štai 3 argumentai, kad mėnesinė apskaita sutaupo:
1.Tai taupo jūsų laiką;
2.Jūs esate ramus, kad jūsų finansai yra tvarkomi;
3.Galite priimti aktyvesnius finansinius sprendimus.
Mūsų paslaugos (Paspauskite čia, kad sužinotumėte daugiau informacijos)

MB AS Sprendimai moto – buhalterija be isterijos. Nuo kitų buhalterines paslaugas teikiančių įmonių išsiskiriame lankstumu ir operatyvumu.

MB AS Sprendimai teikia ir apleistos buhalterijos tvarkymo paslaugą.

MB AS Sprendimai atsakomybė apdrausta buhalterių civilinės atsakomybės draudimu.

Visus privalomus dokumentus už kiekvieną mėnesį reikia pateikti MB AS Sprendimai buhalteriams ne vėliau kaip iki kito mėnesio 10 dienos. Suprantame verslo vadovų užimtumą, tad atsiunčiame individualizuotus priminimus artėjant svarbioms datoms.

Visus pirminius dokumentus – nuo čekių iki sutarčių – pateikite taip, kaip patogu Jums. Mes prisitaikome prie klientui tinkamiausio komunikacijos būdo. Mums tinka el.paštas, žinutė, google drive diskas arba pristatymas per siuntų tarnybas.

MB AS Sprendimai teikia finansines, strategines konsultacijas pagal individualius verslo poreikius. Jų valandiniai įkainiai numatyti dvišalėje sutartyje. Taip, kai nežinote KĄ toliau daryti, kai nesuprantate KAIP pasiekti tam tikrus rezultatus – mes visada pasirengę padėti.

Susisiekite su mumis jums patogiau būdu. Mūsų kontaktai (Paspauskite čia, kad sužinotumėte daugiau informacijos)

Pasirinkus MB AS Sprendimai buhalterines paslaugas, tvarkingą buhalteriją perimame nemokamai. Iš ankstesnių buhalterių pateikiami perdavimo dienos buhalterinių straipsnių likučiai, mes maksimaliai stengiamės komunikuoti tiesiogiai su buvusiais buhalteriais ir taip palengvinti perėjimo procesą.

Visai atvejais parengiame individualų paslaugų paketą pagal kliento poreikius. Kiekvienas klientas moka tik už tas paslaugas, kurias jam suteikiame. Kaina priklauso nuo to, kokio dydžio yra įmonė, kokios yra apskaitos dokumentų apimtys, kiek įmonėje dirba darbuotojų, kokia įmonės veiklos sritis bei kiti specifiniai poreikiai. Pasitikrinti, kokia paslaugų kaina būtų jūsų įmonei, galite mūsų paslaugų skaičiuoklėje: Mūsų paslaugų skaičiuoklė (Paspauskite čia, kad sužinotumėte daugiau informacijos)

Be buhalterinės apskaitos paslaugų, taip pat atskirai teikiame darbo užmokesčio apskaitos, PVM deklaravimo, įmonių steigimo paslaugas ir kitas buhalterines paslaugas. Taip pat finansines, strategines konsultacijas mokesčių ir verslo klausimais. Mūsų paslaugos (Paspauskite čia, kad sužinotumėte daugiau informacijos)

Čia gvildenami patys svarbiausi verslo ateities klausimai: žiūrime kokius turime finansinius rezultatus, išsiaiškiname iššūkius ir sudarome strateginį veiklos planą. Strateginis konsultavimas, tai paslauga vadovui, kuris žiūri į priekį, kuris siekia užsibrėžtų rezultatų savo versle. Ši paslauga – tai pokalbis apie ateitį.

1. Visą savo dėmesį galėsite skirti pagrindinei įmonės veiklai.
2. Mokėdami ženkliai mažiau nei samdydami buhalterę, gausite individualiems Jūsų verslo poreikiams pritaikytą paslaugų paketą su visa kvalifikuotų, tarpusavyje glaudžiai bendradarbiaujančių apskaitos specialistų komanda.
3. Buhalterinių paslaugų kaina nustatoma pagal įmonės veiklos dokumentus ir nėra fiksuota, skirtingai nei samdomo darbuotojo atveju, todėl, sumažėjus veiklai, mažėja ir mūsų paslaugų kaina.
4. Dirbame pagal pasirašytą paslaugų teikimo sutartį, todėl, kaip buhalterines paslaugas teikianti įmonė, prisiimame visišką atsakomybę už suteiktų paslaugų teisingumą pagal Jūsų pateiktus pirminius dokumentus. Taip pat, samdant buhalterį, vadovas neišvengiamai turi kontroliuoti jo darbą, o įvykus problemai – prisiimti atsakomybę. Tuo tarpu AS Sprendimai, tam retam atvejui, jei būtų nustatyta žmogiškoji klaida, yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.
5. Skirtingai nei dauguma samdomų buhalterių, turime darbo su įvairių tipų kompanijomis ir programomis patirtį.

– MB, UAB, Individualios veiklos pagal pažymą, Verslo liudijimo apskaita;
– Fizinio asmens metinių pajamų deklaracijų parengimas;
– MB, UAB steigimas;
– Strateginė konsultacija;
– Registrų centro duomenų teikimas;
– Statistikos departamento įgaliojimų suteikimo parengimas sistemoje;
– Užimtumo tarnybos dokumentų, ataskaitų parengimas, komunikacija su UŽT specialistu;
– Pirminio verslo pradžios įsakymų paketo parengimas;
– Veiklos įsakymų rengimas;
– Personalo įsakymų rengimas;
– Individuali vyr. buhalterio konsultacija;
– Individuali strateginė konsultacija su Asta Dagile.

Peržiūrėkite siūlomus MB AS Sprendimai paslaugų planus ir spauskite „Susisiekti“. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir kartu aptarsime dokumentų srautus bei rasime lanksčiausią ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį variantą. Mūsų paslaugų kainos (Paspauskite čia, kad sužinotumėte daugiau informacijos)

Kiekvienai įmonei 2 buhalteriai – net ir smulkiausios įmonės apskaitą tvarko buhalteris ir vyr.buhalteris. Turime visą specialistų komandą ir Jūsų įmonė niekada neliks be buhalterinių paslaugų.

Į užklausas visuomet stengiamės atsakyti per 2 valandas. Jei klausimas kompleksinis ar reikalauja daugiau laiko išsiaiškinti – terminą suderinsime su Jumis.

MB AS Sprendimai dirba profesionalūs darbuotojai – dauguma įmonėje dirbančių darbuotojai turi buhalterinį aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą. Dirbame su aiškia sistema – visi įmonės darbuotojai aiškiai žino savo ir kitų kolegų atsakomybių ribas, taip, kad apskaitos procesas vyktų netrukdomas, o Jūs nepajustumėte su pokyčiais susijusių nesklandumų. Profesionalūs MB AS Sprendimai darbuotojai tarpusavyje dalinasi patirtimi, pavaduoja vienas kitą, todėl darbuotojo pasikeitimo atveju galime garantuoti procesų nenutrūkstamumą.

MB AS Sprendimai saugo einamųjų ir praėjusių metų apskaitos dokumentus, o ankstesnių metų dokumentus, suarchyvuotus su atspausdintais registrais, pasibaigus kalendoriniams metams grąžiname Jums.

Suprasdami kliento duomenų konfidencialumo svarbą, buhalterinių paslaugų sutartyje aptariame įsipareigojimą tinkamai saugoti perimtą konfidencialią Kliento informaciją. Įmonėje laikomasi griežtos Konfidencialumo politikos vykdymo ir kontrolės reikalavimų. Visa jūsų verslo informacija yra saugi, nes darbuotojai yra pasirašę konfidencialumo sutartis.