TOP 3 klaidos deklaruojant IDV veiklos pajamas

individuali_veikla

//TOP 3 klaidos deklaruojant IDV veiklos pajamas

Nesiplėsiu apie visų pajamų deklaravimą. Nekapstysiu NPD labirintų. Šiandien pasidalinsiu TOP3 klaidomis, kurias dažnai daro dirbantys su IDV.

Nr. 1 Deklaruoja skaičius nesusitvarkę apskaitos.
Čia kaip planuoti vestuves neturint jaunikio. Užsakiau zaksą, muzikantus pasamdžiau, o jaunikio dar kaip ir neturiu. Skamba prastai. Sutinkate? Tai kodėl vis mėginame deklaruoti skaičių, nukeltą iš palubių ir tikimės, kad kaip nors praslysim?

Nr. 2 Žmonės visiškai nesigilina, kuris sąnaudų pripažinimo principas jam labiau tinkamas. Dažnai žmonės net nesupranta apie ką aš kalbu, kaip paklausiu:
O kokį sąnaudų pripažinimo principą jūs taikote?
O kas tas principas?,- klausia jie…
Ir tuos principus reikia išsiaiškinti kartą ir visiems laikams ir žinoti kokius mygtukus spaudote. Nes čia kaip vairuoti automobilį ir nežinoti, su mechanine ar automatine pavarų dėže šis žvėris.

Nr. 3 Galvoja, kad socialinės garantijos dirbant su IDV tiesiog “atsiranda”. Na tiesiog turiu IDV, padarau, kad mokesčių moku labai mažai, o garantijas man kažkaip dovanoja.
Ot ir ne! Tas garantijas reikia nusipirkti. Mokant mokesčius su IDV viskas labai susiję su sumomis, nuo kurių mokate mokesčius. Būtent su šiomis sumomis, o ne su pajamomis, kurias paskui sumažiname didelėmis išlaidomis.

Jei skausmingai skaitėte visus 3 punktus, matyt jums tikrai laikas imti ir viską išsiaiškinti apie IDV mokesčius, apskaitą ir deklaravimą.

Norite žmogiško vedlio šiame procese, parduotuvėje rasite IDV pajamų deklaravimo praktinį seminarą, kuriame padedu kiekvienam užsideklaruoti savo IDV veiklos pajamas.
O jei norite suprasti, kas ta IDV apskaita ir kaip ją susitvarkyti, kviečiu peržiūrėti video seminarą Individuali veikla ir jos apskaita.