// Baikite sau meluoti, kad Jūsų verslas išgyvens.

Verslas

Taip. Perskaitėte teisingai.

Matau tą melą sau, savo šeimai, partneriams ir darbuotojams. Matau tą nenorą pripažinti, kad šį kartą padariau klaidų ir turiu priimti pasekmes. Matau naivius ir beviltiškus bandymus ištempti nuostolingą verslą vien tam, kad nereikėtų pripažinti pralaimėjimo.

Gana taip elgtis. Prisiimkite atsakomybę ir baikite pumpuoti pinigus į nuostolingą verslą.

Štai jums keli požymiai, kurie rodo, kad jums šį kartą nepavyko:

  • Net ir stengiantis nesugebate subalansuoti pajamų ir išlaidų. O tiksliau jūsų išlaidos nuolat viršija pajamas.
  • Nepavyksta sukaupti apyvartinių lėšų rezervo
  • Neturite finansinių galimybių pasamdyti reikiamų darbuotojų.
  • Dirbdami prekybos centro kasoje uždirbtumėte daugiau, nei uždirbate dabar.
  • Namuose jau nebegalite kalbėti apie savo verslą, nes tai kelia konfliktus.

Ir visi simptomai trunka 6 ar daugiau mėnesių

Jei “sergate” tik viena liga, tai galite stipriai ties tuo klausimu dirbti ir verslą atgaivinti. Bet… deja visos tos bėdos vaikšto kartu, nes tai yra klasikinis žlungančio verslo paveikslas. Atsakykite sąžiningai sau, kiek laiko nepripažįstate, kad verslui šakės?

O jei matote, kad turite daug ir rimtų problemų, geriausia, ką galite padaryti, tai nedelsti. Nedelsti nedidinti skolų, nedelsti bloginti santykių su artimaisiais, nedelsti keisti viską… arba bent kažką… O geriausia, ką galite padaryti – ryžtingai užsifiksuoti dabartinį nuostolį, padėkoti gyvenimui už pamokas ir taip daugiau nebedirbti.

Susipažinkite su lūžio tašku versle. Lūžio taškas, tai momentas, kai Jūsų pajamos pradeda viršyti Jūsų sąnaudas ir verslas pagaliau tampa pelningas. Paskaičiuokime Kiek turiu parduoti, kad uždirbčiau 3000 € pelno per mėnesį?